Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS MBK SPU Nitra (178)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Nitra fanda31.10.201116.8.2017
JURINO14.7.201514.8.2017
Jurik27.11.200514.8.2017
Sharkyx23.1.200712.8.2017
Ferrari20.2.200511.8.201733
vlastoboco25.9.201210.8.201761
capone69.6.200810.8.201733
redbullcola18.1.20139.8.201727
Chairon8.12.20158.8.201727
jaja29.1.20057.8.201739
mladywoody19.9.20136.8.201724
samajamado15.1.201029.7.201728
FP-AresNr10.7.200927.7.2017
STORYoftheYEAR28.6.201726.7.2017
galp17.10.200822.7.2017
hello, havarju3.1.201411.7.2017
Lemonik18.1.20113.7.2017
palacinka26.3.201423.6.201726
CuCk01.2.201018.6.2017
DominikaKesziova22.3.201617.6.2017
vajconr28.10.20162.6.201730
FP-fansnitra1220.3.200927.5.2017
TurnerSVK15.3.201423.5.2017
bAzO4718.10.201323.5.201722
Jakub HK Nitra22.11.201516.5.2017
jaja1116.12.20129.5.201752
milan363819.10.20108.5.201732
patrzlen16.3.20167.5.2017
SuranskyCorgon22.4.20176.5.2017
guzmoNR7.12.200521.4.2017
solo-125.3.200920.4.201743
matus535.6.201017.4.201725
maro41913.9.201216.4.201729
minoz8.3.201615.4.2017
chcpeter14.1.200815.4.2017
FP-vladis6666628.8.200811.4.201727
filco200012.4.201210.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
chrobi8.10.20048.4.201739
PeterŠipoš277.8.20162.4.201715
button10.10.200730.3.2017
baca911.4.200623.3.201721
pribina0110.2.201320.3.201731
88Backo29.10.201020.3.201729
Arthur Dent28.10.200816.3.2017
Dani827.10.201613.3.201724
Spajkings20.10.20103.3.201738
Anze1127.2.201727.2.2017
HkNiTrAfAnS30.7.201327.2.201720
PekyNR6.3.201524.2.201729
zakusok11.1.20133.2.2017
Siki8614.11.201231.1.201731
martin8817.11.20139.1.2017
MarcoHKNR11.11.20167.1.201734
kluvo22.1.201125.12.2016
martin18227.4.200817.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
juha28.10.20102.12.2016
Sedko NR24.10.200828.11.2016
horcica2430.9.201118.11.201619
robci953.2.20096.11.201622
Syky1823.10.201627.10.201633
58520.7.201523.10.2016
NR-Boy30.9.201615.10.201623
matius99924.9.201112.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201619
NITRAFAN15.10.20075.10.201638
vozdo7827.4.200816.9.2016
jojo11.2.200515.9.201631
magi19693.9.201615.9.201648
borudo1.6.200912.9.2016
FP-greenhell66631.5.200911.9.201629
Belzebub25.8.201626.8.2016
nitrastrela20.10.201511.8.2016
ado19714.9.20138.8.2016
Pau19.1.20145.8.201618
kannibal2817.10.201421.7.201650
Fiju12.4.201612.6.201632
trogaris15.9.20131.6.2016
Thorin31.12.200720.5.201629
ujlackyv27.4.20115.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201629
ja2na210.10.200527.4.2016
99sola17.12.201124.4.201654
Seiman21.1.201121.4.201620
HKNitraHK22.3.201513.4.201671
andy4111.8.20147.4.2016
Maross NR8.4.200515.2.201635
ACNitra1.9.20151.2.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201638
XoLoX30.10.20126.1.201623
MichalNR2222.11.201522.12.201516
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201535
nitrancancan22.11.201522.11.201526
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
KrajoNR26.2.201513.11.201531
oboman4.10.201212.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201544
jurrko7.2.200515.9.2015
Magdus2228.8.200715.9.201540
tadeas32116.3.201413.9.2015
Ema7.2.201514.8.201516
Severan15.9.20133.6.2015
Mallow21.4.201525.5.201532
TomiNR9.10.20128.5.201521
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201512
Tomo9126.4.20111.5.201525
FP-nitrancann13.7.200826.3.201538
JakubKazik17.3.201319.3.201517
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
suhajko15.1.20137.2.201536
ILIAS13.4.201431.1.201548
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201424
Kuzm09.12.20131.12.201423
NRMatteoNR10.2.201423.11.201421
samorodak29.1.20141.11.201495
cuky714.9.201230.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201430
simkys9.10.20149.10.2014
mysiak26.8.20124.10.201427
mario7429.3.20061.10.2014
Petusenko1.10.201214.9.201431
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
iljic113.10.201217.4.2014
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
notorius12319.12.201231.3.2014
gramblicka17.8.201223.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20143
puko26069.2.201428.2.201428
PhotoBugel27.10.201326.2.201426
RdOt18.11.201318.2.2014
simato14.12.20136.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201438
marchelloNR9.1.201312.1.2014
nicolas9227.12.201328.12.2013
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201338
denissifel29.11.20134.12.201332
Gamma Ray28.9.201224.11.201352
toth16313.2.201216.11.201318
bazynkoChr30.4.20132.11.201322
MatoA19.11.20126.10.2013
FP-kksk10.7.200917.9.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
1sandra4830.8.200717.5.201327
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201319
jarcino7.12.20126.5.201344
jozko19966.3.20135.4.201320
BryndziaricrewZvolen3.11.20124.4.201314
dramatikz4.3.201327.3.201326
FP-sandra482.3.200824.3.201327
albicelestes16.9.201119.3.201330
dusan9016.3.201317.3.2013
Strecho6.3.20137.3.201321
marco989824.9.20125.3.201326
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
nrfun27.2.201327.2.2013
Chrachel1.2.201317.2.201322
Kopaka16.9.201229.1.201346
Japugo8.10.201217.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
janra88.1.20086.1.201328
.Stewko.23.10.20115.1.201318
FP-Juro z Nitry11.8.200725.12.2012
matko12320.10.201220.10.2012
bindicsmiki1.9.201228.9.2012
balotelli913.9.201220.9.201226
gogo7717.9.201217.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201228
Jei_Jei27.8.201229.8.2012

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehrySkóreBody
1 BC Prievidza 32 26 6 2833:2217 58
2 BK Inter Bratislava 31 24 7 2871:2337 55
3 BK Levickí Patrioti 32 23 9 2594:2366 55
4 MBK Rieker Com Therm KN 31 23 8 2684:2290 54
5 KB TU Košice 32 21 11 2661:2263 53
6 Iskra Svit 32 10 22 2334:2471 42
7 VŠEMvs Karlovka Bratislava 32 9 23 2316:2599 41
8 MBK SPU Nitra 32 7 25 2147:2780 39
9 BK 04 AC LB SNV 32 0 32 1945:3062 32

Posledné zápasy

27. Február 2016

Karlovka BA flag 10 81:98 flag 9 Inter BA
Levice flag 7 71:80 flag 4 Iskra Svit
Prievidza flag 1 77:59 flag 3 Nitra
Spišská n. Ves flag 6 64:87 flag 2 Komárno

20. Február 2016

Košice flag 11 89:76 flag 10 Karlovka BA

Najbližšie zápasy

Hrajte s nami tipovačku >>

Posledné zápasy

Ešte sa nehrali žiadne zápasy

Najbližšie zápasy

Hrajte s nami tipovačku >>

1.UBI Graz86214
2.Flying Foxes SVS Post66012
3.Basket Flames Wien73410
4.BKŽ Levice73410
5.BK Petržalka7259
6.Duchess Klosterneuburg6339
7.BC Vienna 875328
8.BK ZŠ Zvolen6157
9.Soproni Darazsak akadémia4135
Aktualizované: 13.8.2017 05:54

Posledné zápasy

28. September 2014

Soproni flag 7011 111:65 flag 7019 Zvolen
Levice flag 7017 41:74 flag 7018 Petrzalka

27. September 2014

Zvolen flag 7019 66:60 flag 7018 Petrzalka

Najbližšie zápasy

Hrajte s nami tipovačku >>

VÝCHOD
1.Academic ŽU Žilina88016
2.BKM Svit86214
3.BK Esprit Košice86214
4.BK 04 AC LB SNV85313
5.MBK Liptovský Mikuláš85313
6.1.BK Michalovce83511
7.BK ŠPD Rožňava82610
8.BK MŠK Kežmarok8179
9.1.BK Humenné8088
ZÁPAD
1.Baník Cigeľ Prievidza55010
2.IMC Slovakia P.Bystrica5419
3.MBK Victoria Žilina5328
4.MBK Karlovka Bratislava5328
5.ŠKP Banská Bystrica5237
6.BK Inter Bratislava5146
7.BK Pezinok6066
Aktualizované: 13.8.2017 05:53
VÝCHOD
1.TYDAM UPJŠ Košice66012
2.CBK Košice5419
3.BK ŠKP 08 B.Bystrica J5328
4.BAM Poprad4317
5.ŠŠK Union Press Košice6157
6.BK EILAT PU Prešov5146
7.BDZ ŠK UMB B.Bystrica5055
ZÁPAD
1.BK Slovan Bratislava B66012
2.MBK A.Dubčeka BA66012
3.HK Filozof Bratislava64210
4.MBK Stará Turá6339
5.BKM Junior UKF Nitra6248
6.BK AŠK Slávia Trnava6248
7.BTK BASKETBAL Pezinok6157
8.BK Lokomotíva Sereď6066
Aktualizované: 13.8.2017 05:50
VÝCHOD
1.MBK Victoria Žilina A66012
2.BKM Svit66012
3.BK 04 AC LB SNV64210
4.ŠKP Banská Bystrica6339
5.BK Esprit Košice6248
6.MBK Victoria Žilina B6248
7.BK KINGS Bardejov6157
8.ŠBK Handlová6066
ZÁPAD
1.Baník Cigeľ Prievidza77014
2.IMC Slovakia P.Bystrica75212
3.BK Inter Bratislava75212
4.ŠBK Junior Levice64210
5.MBK Karlovka Bratislava73410
6.BK Klokani Komárno6339
7.BKM SPU Nitra6157
8.B.S.C Bratislava A6157
9.B.S.C Bratislava B6066
Aktualizované: 13.8.2017 05:00
VÝCHOD
1.BAM Poprad A4408
2.Young Angels Košice4317
3.CBK Košice3306
4.BKM Bardejov4226
5.MBK Ružomberok3215
6.BAM Poprad B4135
7.ŠKBD SNV4135
8.BK ŠKP 08 B.Bystrica3124
9.ŽBK Rožňava3124
10.BK SOŠŽ Cassovia KE4044
ZÁPAD
1.BKM Junior UKF Nitra4317
2.ŠBK Šamorín3306
3.BKŽ Levice3306
4.BKM Piešťany4226
5.MBK Stará Turá4226
6.BK Slovan Bratislava2113
7.BK ZŠ Zvolen3033
8.BK Lokomotíva Sereď3033
9.BaO Strojár Malacky2022
Aktualizované: 13.8.2017 05:54
1.BK Prostějov1410424
2.BK Pardubice1311224
3.BK Děčín1310323
4.Basketball Svitavy147721
5.BK Lions J. Hradec146820
6.BK Opava127519
7.BK NH Ostrava134917
8.BK Ústí nad Labem125717
9.USK Praha114715
10.BC Kolín123915
11.Basketball Brno1321115
12.ČEZ Basketball Nymburk5419
Aktualizované: 13.8.2017 05:00
VÝCHODNÁ KONFERENCIA
AtlanticWL
Toronto182
Brooklyn845
Boston35
New York38
Philadelphia09
CentralWL
Chicago373
Cleveland453
Milwaukee655
Indiana47
Detroit37
SoutheastWL
Washington272
Atlanta554
Miami755
Charlotte46
Orlando47
Aktualizované: 13.8.2017 05:50
ZÁPADNÁ KONFERENCIA
NorthwestWL
Portland473
Utah47
Oklahoma City38
Denver27
Minnesota27
PacificWL
Golden State382
L.A. Clippers653
Sacramento864
Phoenix55
L.A. Lakers19
SouthwestWL
Memphis191
Houston291
Dallas573
New Orleans753
San Antonio54
Aktualizované: 13.8.2017 05:00
basket-live logo

Facebook Basket-Live

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
banner bp reklama